• Strona gwna Negotrust
  • Negotrust-WorkSolutions
  • System Raportowania
  • Facebook

Selekcja / Kontrola części

SelekcjaUsługa selekcji/ kontroli przeprowadzana przez pracowników Negotrust jest wydajną, tanią i skuteczną metodą zmniejszenia ilości wadliwych komponentów, a zarazem zmniejszenia ilości reklamacji od producentów czy dostawców.

 

Usługa ta polega na badaniu części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych. W zależności od rodzaju zlecenia i informacji zawartych w instrukcji, pracownicy firmy sprawdzają dany komponent pod kątem np.: wad estetycznych, deformacji, nadlewów bądź niedolewów materiału oraz innych niezgodności odbiegających od projektu technicznego wyrobu.

 

W trakcie wykonywania danego zlecenia, komponenty są odpowiednio segregowane w opakowaniach zbiorczych jako części OK czyli, te które spełniają wszystkie wymogi jakościowe oraz części NOK – niezgodne z kryteriami zawartymi w instrukcjach kontroli. Do oznaczenia pojemników zbiorczych z poszczególnymi częściami OK i NOK służą odpowiednie kartki pokontrolne, na których widnieje informacja z numerem komponentu, ilością, datą kontroli oraz z podpisem inspektora przeprowadzającego kontrolę.

 

Po zakończeniu zlecenia pracownik Negotrust sporządza „raport końcowy” z wyszczególnionymi informacjami ilościowymi i wadliwością komponentów. Raport ten umieszczany jest w systemie raportowania on Line dostępny przez 24 h/dobę.

 

System raportowania on Line jest innowacyjnym rozwiązaniem w komunikacji pomiędzy Negotrust, dostawcą a klientem.

wstecz

Partnerzy

News

15 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej części Kongsberg Automo...

czytaj więcej

W ciągu kilku miesięcy można się spodziewać projektu rozporządzenia w sprawie...

czytaj więcej

Zhejiang Shibao, chiński dostawca przekładni kierownicznych, poinformował, że p...

czytaj więcej

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Imię

Nazwisko

Firma

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Treść wiadomości

Wyślij