• Strona gwna Negotrust
  • Negotrust-WorkSolutions
  • System Raportowania
  • Facebook

Firma

Inspiracją powstania Spółki Negotrust była chęć stworzenia nowej jakości standardów obsługi, zarówno Klientów biznesowych, instytucjonalnych jaki również indywidualnych, w obszarach najbardziej newralgicznych dla prowadzenia działalności produkcyjnej takiej jak:

  • jakość
  • redukcja kosztów
  • wspomaganie inwestycji


NegotrustIstotą działania Negotrust jest profesjonalna dostawa usług z zakresu selekcji, kontroli, naprawy komponentów oraz zabezpieczenia wyrobu gotowego. Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej klasy usług dla naszych Klientów - renomowanych firm polskich jak i zagranicznych. Wszędzie tam gdzie jakość produktów nie jest przypadkowa, nasza firma zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo, rzetelność i obsługę na najwyższym poziomie.

Negotrust cieszy się zaufaniem Klientów, ponieważ nie tylko inspiruje, doradza, ale robi więcej niż powszechne oczekiwania, wskazując nowe horyzonty możliwych rozwiązań.

Chcemy, aby pełna satysfakcja z wykonywanych przez nas usług, była tylko solidną podstawą długotrwałej współpracy i by kolejne oferowane pakiety usług, zoptymalizowane były do danych potrzeb Klienta i trafniej wypełniały lukę produktową pomiędzy ceną, a stałym zadowoleniem Klienta. Negotrust to zespół doświadczonych, ambitnych młodych ludzi, realizujących wyznaczone cele, dla których zadania przed jakimi stają są nie tylko inspiracją do dalszych działań, ale punktem wyjścia do tworzenia nowych i niepowtarzalnych rozwiązań. Nasza firma zatrudnia obecnie ponad 750 doświadczonych Inspektorów Jakości, których oddelegowuje do prac u swoich Klientów wykorzystując do tego rozbudowaną strukturę 10 biur operacyjnych na terenie Polski oraz  Czech .

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem,

Mariusz Zaborowicz

Prezes Zarządu Negotrust

 

Partnerzy

News

15 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej części Kongsberg Automo...

czytaj więcej

W ciągu kilku miesięcy można się spodziewać projektu rozporządzenia w sprawie...

czytaj więcej

Zhejiang Shibao, chiński dostawca przekładni kierownicznych, poinformował, że p...

czytaj więcej

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Imię

Nazwisko

Firma

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Treść wiadomości

Wyślij